ÚvodLeto v zime

Výletná loď Mediterranea, SAE

Skvosty Emirátov so slov. sprievodcom

Termín: 09.02 - 16.02.2019, letecky WIE, strava: plná penzia

Cena: 1277 € osoba s first minute zľavou 1214 € osoba komeplet + poistenie

/v cene: 7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, leteckú dopravu z/do Viedne, transfery z/do Bratislavy a transfery letisko‑prístav‑letisko, prístavný prípatok, servisné poplatky, vybrané služby na lodi, služby sprievodcu CK/ 

Výletná loď COSTA MEDITERRANEA bola postavená v roku 2003 a rekonštruovaná v roku 2013. Kapacitalode je 2 680 pasažierov a 912 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 12 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: Ischia Spa & wellness na 2 palubách (sauny, masáže, turecké kúpele, solárium, kozmetika, kaderníctvo), moderne zariadené fitnes centrum, 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou, 1 detský), tobogan, 4 vírivky, multifunkčné športové ihrisko (futbal, basketbal, volejbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, animácie pre dospelých i deti, divadlo na troch palubách, večerné show, diskotéka, kasíno, konferenčná miestnosť, knižnica, internetový kútik, obchody, detské kluby podľa veku, 4 reštaurácie a 12 barov.

Ubytovanie:

Elegantné klimatizované kajuty sú vybavené SAT TV, mini barom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom vlasov, kozmetikou. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity. Všetky majú kapacitu maximálne 4 osoby.

Stravovanie:

plná penzia

Doprava:

Letecká s Emirates na trase Viedeň - Dubaj - Viedeň vrátane transferov z/do Bratislavy a transferov letisko - prístav - letisko.
 

Program zájazdu: 

 

1. deň: Transfer z BA autobusom na letisko WIE, check-in a odlet do Dubaja. Transfer do prístavu Dubai Port Rashid a nalodenie na výletnú loď Costa Mediterranea. 
 
2. deň: Dubaj (SAE) vyplávanie 14:00 h.
 
3. deň: Muscat (Omán) príchod 09:00 h - odchod v noci 01:00 h.
 
4. deň: Na mori.
 
5. deň: Sir Bani Yas Island (SAE) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.
 
6. deň- 7.deň Abu Dhabi (SAE)
 
8. deň: Dubaj príchod 08:00 h, doobeda vylodenie a transfer na letisko. V poobedných hodinách odlet do Viedne. Po prílete nasleduje transfer do Bratislavy. 

* Zmena programu vyhradená.