ÚvodLeto v zime

Exoticka - Maurícius

Hotel Merville Beach ****

Termín: 10.01 - 17.01.2019, odlet: WIE, strava: raňajky

Cena: 2438 € osoba s first minute zľavou 1934 € osoba komplet + poistenie

Poloha:

Hotel Merville Beach Resort sa nachádza na polostrove Pointe aux Canonniers na severe Maurícia. Živé turistické centrum Grand Baie je v pešej vzdialenosti. Hlavné mesto Port Louis je od hotela vzdialené 25 km. Letisko sa nachádza vo vzdialenosti cca 75 km

Ubytovanie:

Merville Beach Resort má 169 izieb, ktoré sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a minibarom (za poplatok).

Stravovanie:

Merville Bech Resort poskytuje hosťom raňajky formou bufetu. Ponúka možnosť doplatku na polpenziu, plnú penziu (všetky jedlá formou bufetu alebo ako výber z menu), príp. all inclusive.

HOTEL

Hotel Merville Beach Resort tvorí 3-poschodová hlavná budova, záhradná budova a bungalovy. Hotel má lobby, recepciu, obchod so suvenírmi. Wi-Fi je zdarma.

REŠTAURÁCIE

Hlavná reštaurácia Le Badamier ponúka jedlá inšpirované čínskou, kreolskou a francúzskou kuchyňou. V hlavnej reštaurácii sa nachádza aj malá pizzeria. Na okraji pláže s výhľadom na lagúnu stojí reštaurácia La Terasse. Večer sa vyžaduje primerané oblečenie.

BAZÉNY

V areáli sa nachádza bazén s oddeleným detským bazénom a terasou. Z bazéna je výhľad priamo na more.

ŠPORT & ZÁBAVA, WWLLNESS

Hostia majú v cene tenis, fitnes, jógu, stolný tenis, bocciu, badminton, volejbal, windsurfing, jachting, šnorchlovanie, vodné bicykle, výlety člnkom s preskleným dnom, kajaky a vodné lyže. Bohatú ponuku dopĺňajú ďalšie aktivity za poplatok, ku ktorým patrí tenisové vybavenie, potápanie, kitesurfing, katamarán, rybolov, večer príležitostná zábava a živá hudba. Lux* Me Spa ponúkajú kozmetické procedúry a masáže. Služby sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Mauríciu v hoteli La Pirogue môžete podniknúť aj zaujímavé výlety. K tým patrí napríklad:

Pamplemousses – botanická záhrada je jednou z najväčších atrakcií ostrova.

Chamarel – v dedine objavíte vodopád padajúci zo 100-metrovej výšky.

Sedemfarebná zem – neobyčajný geologický úkazu nájdete v blízkosti Chamarelu

 

Pláž:

4 km dlhá piesková pláž v zálive • s pozvoľným vstupom do mora • verejná s vyhradenou hotelovou časťou