ÚvodVianočné zájazdy

Adventná Viedeň a Zámok Schönbrunn

35 €

(Tremín pripravujeme....)

AKCIA PRE DETI

Každé druhé dieťa v rodine zdarma ( do 6 rokov) !!!

Program :

Odchod z Lipt. Mikuláša a okolia v ranných hodinách.Užite si skutočnú atmosféru Vianoc vo Viedni! Okrem spievania kolied a potulovania sa po vianočných stánkoch spoznajte aj historické pamiatky.
Po príchode do vyzdobenej Viedni, nás čaká prehliadka mesta spolu so sprievodcom. Uvidíme preslávenú Ring Strasse s najkrajšími pamiatkami ako napr. niekdajšiu zimnú rezidenciu cisárskej rodiny Habsburgovcov, vládcovia Rakúsko-Uhorska - zámok Hofburg, štvrť múzeí, Parlament, Zámok Belvedere,  Votiv kostol, univerzita, hradné divadlo, radnicu, kostol s námestím sv. Stefana , ulicu Graben, Kapuzinerkirche (mausoleum Habsburgovcov) atd. Osobné voľno v historickom centre mesta kde sa môžete kochať rozprávkovo zdobenou Viedňou. Navštíviť vianočný trh pred radnicou mesta kde každoročne tieto jedinečné vianočné trhy navštívi viac ako 3 milióny turistov. Presunieme sa na zámok Schönbrunn. Možná návšteva interiéru - cena Imperial Tour 14,20 €/os. Na nádvorí na vás čaká veľa stánkov, kde nakúpite darčeky pre svojich blízkych, ochutnáte skvelé pečené gaštany, perníky, štrúdľu. Spoľahlivo vás zahreje punč, medovina, varené víno alebo horúca čokoláda.Tento adventný vílet bude rozprávkový a vdýchne nám čaro Vianoc. Na záver ako bonus Vás prevezieme večernou diamantovou Viedňou a pokocháme sa unikátnou svetelnou výzdobou mesta.
Návrat v neskorých večerných hodinách. ( cca 23.00 )

Na palube autobusu nebudú chýbať prekvapenia a darčeky.

Zvoz z PP, LH, LM,RK ... v mestách a obciach po trase bez príplatku

Tohto roku výnimočne, pre vaše väčšie pohodlie sme sa rozhodli zrealizovať zájazd v nedeľu. Po našich skúsenostiach s adventom vo Viedni sme presvedčení, že si takto návštevu rakúskej metropoly vychutnáte oveľa komfortnejšie.