ÚvodDetské tábory

VIP TEEEEN STARS - Bojnice

  Termín Cena Doprava  
VIP TEEN STARS (BOJNICE) 17 Júl 2019 - 24 Júl 2019 184 Eur 199 Eur autobus  
VIP TEEN STARS (BOJNICE) 17 Júl 2019 - 24 Júl 2019 184 Eur 199 Eur individual  
VIP TEEN STARS (BOJNICE) 16 Aug 2019 - 23 Aug 2019 184 Eur 199 Eur autobus  
VIP TEEN STARS (BOJNICE) 16 Aug 2019 - 23 Aug 2019 184 Eur 199 Eur individual

 

TEEENAGEROM PATRÍ LETO!!!! vek: 13-18 rokov
                                    
Že v názve tábora máme chybu? Kdeže! 3x písmeno „e“ v slove TEEN znamená, že na tomto tábore dostaneš oveľa viac, ako čakáš! Všetci ti hovoria, že na tábory si už starý, no ty cítiš že sa v tebe skrýva zábavychtivý jedinec? Teenagersý tábor je potom presne pre teba! Ty dobre vieš, že leto je presne ten čas, kedy si život treba užívať naplno.  Uži si tábor plný rovnakých bláznov ako si ty a zabudni na bezduché letné ničnerobenie.

 

Ak si myslíš, že na tomto tábore sa budeš pretĺkať nudnými dňami čakaním na nočnú disco, tak si na omyle! Zažil si už niekedy deň naruby? Color Run či UV Disko? Myslíš si, že na tábore sa nedajú loviť Pokémoni? Toto všetko  mnoho iných neskutočných vecí zažiješ jedine na VIP Teen Stars. Nie nadarmo vravíme, že teenagerom patrí toto leto. Správny teenager robí všetko pre to, aby každý letný deň bol zároveň jednou veľkou párty. Ak si presne takýto, tešíme sa už na teba!

HOTEL HLBOKÉ

Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.

Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.

Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 až 6-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk

ČÍM TA DOSTANEME?
TOTO ŤA NEMINIE:
Killerovo tajomstvo na dne jazera, Wood-party, Kto chytá svište, Color Run, Bahenné vojny, Fun-vloging, Trafená olympiáda, Selfiemánia, Prelet nad strapatým hniezdom, Black&White Party a množstvo ďalšieho programu pre crazy teenagerov.

NADUPANÝ PROGRAM:
Miss&Boy Teen, UV video Disko, Milujem AZAD, Shazam kvíz, Neon night, SAW - po stopách vraha, OTA - osobnaosť tábora AZAD. Na Teenage sa nudiť jedno-ducho nebudeš!


MASÍVNE EFEKTY:

Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, letecký dron, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a iné. 

Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.Nástupné miesta: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*