ÚvodDetské tábory

TALIANSKO 18 + RIMINI

Destinácia: Taliansko Rimini, Hotel Rinaldi

Rimini 18+ (Rimini - Hlavné mesto zábavy 18+) 5 Júl 2019 - 14 Júl 2019 309 Eur 329 Eur autobus  
Rimini 18+ (Rimini - Hlavné mesto zábavy 18+) 12 Júl 2019 - 21 Júl 2019 309 Eur 329 Eur autobus  
Rimini 18+ (Rimini - Hlavné mesto zábavy 18+) 19 Júl 2019 - 28 Júl 2019 309 Eur 329 Eur autobus

HLAVNÉ MESTO ZÁBAVY! od 18 rokov

jE TO TAK - Jadranská riviéra sa stáva toto leto hlavným mestom zábavy! Mesto ti ponúkne viac ako si len môžeš priať. Čakájú tu na teba najrôznejšie aktivity od šantenia na dlhých pieskových plážach, cez vodné parky, zábavné atrakcie, historické pamiatky, kultúrne podujatia až po nespočetné množstvá obchodíkov, kaviarní, pizérií, reštaurácií, barov a diskoték. 10 dní plných zábavy ti pri tomoto tempe ubehne ako voda, no nemusiš zúfať. Môžeš navštíviť aquapark Mirabilandia či historické mesto San Marino. Spoznávať nové diskotéky a bary alebo len tak ležať na pláži. Na tomto „výlete“ jednoducho musíš byť.
 
 
UPOZORNENIE PRE RODIČOV: tábor Rimini 18+ nie je klasickým detským táborom ale samostatným zájazdom, kde za program ani bezpečnosť účastníkov nezodpovedá CK AZAD. Každý účastník zájazdu musí byť v deň odchodu na zájazd starší ako 18 rokov.


Možnosti výletov:
Zábavný park Mirabilandia je miesto kde to žije. Môžeš sa tu  vyblázniť na Ispeed horskej dráhe, spúšťať sa na toboganoch alebo si vychutnať voľný pád na jednom z kolotočov. Orientačná cena vstupného do Mirabilandie je cca 25€.

San Marino – spoznaj tretí najmenší štát Európy, ktorý je považovaný za najstaršiu existujúcu republiku. Orientačná cena výletu je cca 10€.

Benátky – famózne a legendami opradené Bentáky. Mesto na lagúne, ktoré sa rozhladá na 118 ostrovoch, oddelených 115 kanálmi a ktoré križuje viac ako 400 mostov. A samozrejme rodisko Giacoma Casanovu, najznámejšieho milovníka všetkých čias.
Počas celého pobytu budeš mať k dispozícii aj služby nášho delegáta.

Ubytovanie
Hotel Central Park*** prípadne podobný hotel v rovnakej kategórii ponúka ubytovanie v 2 až 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom.
 
Poloha: 
Hotel sa nachádza v blízkosti promenády. Je vzdialený 300m od mora a svojej súkromnej pláže. Každá izba má k dispozícii plážový servis
 
Strava:
Formou polpenzie.Sladké a slané raňajky formou bufetových stolov, večera je výberom z dvoch jedál. Súčasťou večere je taktiež zeleninový bufet.

V prípade záujmu možnosť doplatenia plnej penzie za 30€ k cene pobytu. 

Cena zahŕňa: ubytovanie, polpenzia, pitný režim, doprava luxusným autobusom, služby delegátapoistenie insolventnosti CK, DPH

 Povinné príplatky: Komplexné cestovné poistenie 1,80€/deň.

 Pobytová taxa:14€/pobyt
 
Doprava: Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok: TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€

ZH, ZV, KE, PO, PP, LM, RK, BB - 14€

 *nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2019 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO!!!