ÚvodDetské tábory

CHORVÁTSKO - Letný tábor

Destinácia: Chorvátsko Makarská riviéra, Vila Makarská Vila Tučepi

Popis Termín Cena Doprava  
Perla Jadranu (Makarská riviéra) 28 Jún 2019 - 7 Júl 2019 349 Eur 369 Eur autobus  
Perla Jadranu (Makarská riviéra) 5 Júl 2019 - 14 Júl 2019 349 Eur 369 Eur autobus  
Perla Jadranu (Makarská riviéra) 16 Aug 2019 - 25 Aug 2019 349 Eur 369 Eur autobus  
 
 
PERLA JADRANU! 6-18 rokov                     

Voda, slnko, pláže, more - relax! Toto je presne náš tábor v Tučepoch a Makarske. Spoznaj krásu Makarskej rivéry, ktorú tvorí 60km dlhý pás dalmátskeho pobrežia s krásnymi dlhými plážami s bielymi kamienkami a krištáľovo čistým azúrovým morom. K tomu najkrajšiemu na Makarskej riviére určite patrí prímorské letovisko Tučepi. Pláže dlhé vyše 3km, ocenené Modrou zástavou s pozvoľným vstupom do mora, sú z jednej strany lemované tyrkysovo modrým morom a z druhej strany ich zdobí zelený náhrdelník stredozemných rastlín, borovíc a paliem. pre teba!
 
 
Výlet: 
Určite si nenechajte újsť výlet do krásneho mesta Makarska, ktoré má prívlastok srdce Jadranu. Spoznáš mesto, ktoré kedysi poskytovalo ochranu a bezpečný prístav pirátom a obchodníkom. V prípade záujmu je možné absolovať aj podmorský výlet mini ponorkou (za doplatok).  Cena výletu je  cca 10€.

 

Ubytovanie:
Vilové ubytovanie ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Kvalitná miestna strava je zabezpečená v neďalekom penzióne.

Poloha: 
Ubytovanie sa nachádza vo vzdialenosti 150 metrov od kamienkovej pláže lemovanej borovicovým porastom, cca 3 min. cesty pešo. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny a rôzne  stánky so suvenírmi. Deti si na svoje prídu aj pri rôznych druhoch vodných športov ktoré pláže ponúkajú.
 
Strava:
3x denne bohatá kvalitná chorvátska strava. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obed je formou jednotného menu, večera s polievkou, hlavným chodom aj dezertom/šalátom. Pitný režim počas celého pobytu. 

Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3x denne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH.

Povinné príplatky: Komplexné cestovné poistenie:  1,80€/deň

 
Pobytová taxa:od 12 -18 rokov: 6€/pobyt od 18 rokov: 12€/pobyt

Doprava: Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:TT, NR, PN, TN, PB, ZA, RK, PO, RV, RS, LC - 10€ ZH, ZV, PP, LM, BB - 14€

 
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

Pri rezervácii do 30.03.2019 bez doplatku za nástupné miesto!