ÚvodDetské tábory

ŠPANIELSKO-B&L

Destinácia: Španielsko Lloret de Mar, Hotel Samba

Popis Termín Cena Doprava  
Lloret de Mar (Španielsko - Lloret de Mar) 16 Aug 2019 - 27 Aug 2019 419 Eur 439 Eur autobus  
Lloret de Mar (Španielsko - Lloret de Mar 18+) 16 Aug 2019 - 27 Aug 2019 399 Eur 419 Eur autobus  
Lloret de Mar (Španielsko - LETECKY 18+) 16 Aug 2019 - 27 Aug 2019 479 Eur 499 Eur autobus  

COSTA BRAVA vek: 6-18 rokov  

Divoké pobrežie Costa Brava a je-ho najznámejšie letovisko Lloret de Mar – vitaj v Katalánsku. Čakajú ťa zlatisté pláže, história, moderná kultúra, nočný pulzujúci život s množstvom diskoték ako aj Gaudiho Barcelona. Splň si svoje tajné sny v najelegantnejšom letovisku divokého pobrežia, spoznaj pravý južanský temperament a zaži nočný život Lloret de Mar, ktorý právom nazývajú európske Las Vegas. Okrem kúpania a opaľovania sa môžeš tešiť aj na množstvo zábavy s kamarátmi a bohatý  program.


Zatancuj si flamengo priamo na ulici či zaži nočný život Lloret de Mar, ktorý právom nazývajú európske Las Vegas.  Lloret de Mar je miestom, ktoré sa jednoducho oplatí vidieť. Okrem kúpania a opaľovania sa môžeš tešiť aj na množstvo zábavy s kamarátmi, bohatý sprievodný program, návštevu Barcelony, diskotéky či vodné atrakcie. 

Vidieť viac – zažiť viac! - (platí pri pobyte s autobusovou dopravou zo Slovenska a späť.)


Cestou do Španielska navštívime aj dve známe francúzske letoviská (povinná 9 hodinová prestávka autobusu).

Po ceste do Španielska navštívime Monako a jeho legendárne Rock of Monaco, kde sa nachádzajú najstaršie budovy v meste, napríklad aj palác Grimaldiovcov. Prejdeme sa okolo známeho monackého kasína a zájdeme na zmrzlinu v  prístave – kde sídlia najkrajšie jachty sveta a okolo ktorého sa každoročne konajú známe preteky formule F1.

Po ceste zo Španielska navštívime Nice alebo „kráľovnú riviéry“ ako je toto mesto často označované. Čaká na teba Promenáda Anjelov v tvare palmy, ktorá lemuje pobrežie a kúpanie v mori. 

Výlet:

Barcelona - nezabudnuteľný výlet do metropoly Katalánska. Uvidíš modernistický chrám Sagrada Familia, arénu corridy, pevnosť, prístav, gotickú štvrť s námestím, kde bol po návrate z Ameriky v r. 1493 privítaný K. Kolombus. Očarí ťa i vrch Montjuic, Španielske námestie, Národný palác a nočné predstavenie magických fontán. Prejdeš sa čarovnou Ramblou a navštiviš barcelonské podmorské Akvárium s podvodnými tunelmi, kde ponad teba budú plávať žraloky a raje. V prípade záujmu skupiny navštívime aj známy futbalový štadión Camp Nou klubu FC Barcelona. Orientačná cena výletu 15€ bez vstupov.

Ubytovanie: 

Hotel Samba*** ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, balkón, TV, väčšina izieb má aj klimatizáciu. V hoteli sa nachádza aj wi-fi pripojenie,bar, reštaurácia, veľká terasa a bazén.

Poloha:
 Hotel s nádherným výhľadom na more i hory je situovaný na malom kopci s vynikajúcou polohu, je vzdialený iba 300 m od centra mesta a asi 300 m od pláže. 
 
Strava:
prímorská kuchyňa s použítím lokálnych surovín, strava 3x denne  formou bohatých švédskych stolov, pitný režim. Hladný nebude ani ten najväčší jedák.
Na tábor môžeš ísť aj letecky!
Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3xdenne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom/letecká doprava, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH. 
Povinné príplatky: Komplex. cest. poistenie: 1,80€/deň, pobytová taxaod 14 rokov: 14€/pobyt
 
Doprava:Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:
TT, NR, PN, TN, RS, LC, ZA, PB - 10€       ZH, ZV, PO, PP, LM, RK, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.


PRI REZERVÁCIÍ DO 30.03.2019 BEZ DOPLATKU ZA NÁSTUPNÉ MIESTO!