ÚvodLeto 2019

⭐️SAE - DUBAJ⭐️

Jumeirah Beach *****

Termín: 10.05 - 17.05.2019 letecky:BTS strava: polpenzia

Konečná cena osoba: 2372 € deluxe izba

Poloha:

Hotel Jumeirah Beach je situovaný priamo na pláži v časti Jumeirah. Je skvelým miestom pre rodinnú dovolenku, keďže rezort sa pýši jedným z najväčších aquaparkov Wild Wadi Waterpark, ktorý môžete využívať zadarmo. Nákupné možnosti sa nachádzajú priamo v hoteli. Najbližšie golfové ihriská sú Mongomerie Dubai (10 km) a Emirates golf club (12 km). Centrum Dubaja je vzdialené 15 km a medzinárodné letisko sa nachádza len 25 km od hotela.
 

Vybavenie:

19 viliek, 618 izieb, recepcia, 15 reštaurácií, 8 barov, 6 bazénov, detský bazén, aquapark, animácie, kino, miniklub (3 - 12r.), fitnes, plážový volejbal, mini futbal, sauna, jacuzzi. Za poplatok: SPA centrum, masáže, a´la carte reštaurácie, čistiareň, obchod, tenisové kurty, osvetlenie tenisového kurtu a lekcie tenisu, squash, lezecká stena, vínna pivnica, požičovňa áut, room service, babysitting.

Ubytovanie:

2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky (50 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., deluxe ocean izby s možnosťou 1 prístelky (50 m2), individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, trezor, väčšina izieb má francúzsky balkón, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar, izby s balkónom.

Stravovanie:

Raňajky formou bufetu. Za poplatok: polpenzia. Podrobný rozpis stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Hotel je situovaný priamo na súkromnej bielej piesočnatej pláži. K dispozícii je široká ponuka vodných športov a škola potápania za poplatok.