ÚvodDetské tábory

Viva la Vida

164 €
Viva la Vida (Hotel STUDNIČKA) 2 Júl 2018 - 9 Júl 2018     164 Eur  autobus
Viva la Vida (RS Hlboké - BOJNICE) 9 Júl 2018 - 16 Júl 2018  164 Eur  autobus
Viva la Vida (RS Poniklec - Hronec) 17 Aug 2018 - 24 Aug 2018 164 Eur  autobus
OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov                           

HOTEL HLBOKÉ
Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt, basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk

HOTEL STUDNIČKA
Hotel Studnička sa nachádza uprostred krásnej prírody na brehu Oravskej priehrady, asi 2 km od autobusovej stanice. Z Námestova je to príjemná pešia prechádzka lesným pásmom, rozprestierajúcim sa okolo celého zariadenia.  Pri návšteve hotela máte pocit, že ste sa ocitli v úplne inom svete vzdialenom ďaleko od civilizácie.
Vybavenie hotela: V hoteli je možnosť využiť soľnú izbu,vonkajšie bazény, saunu – masáže, fitnes, antukové tenisové kurty, stolný tenis,biliard, ihrisko na volejbal, basketbal a futbal a tiež požičovňu bicyklov.
Ubytovanie: Hotel STUDNIČKA ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením.
Viac na www.hotelstudnicka.sk

 
HOTEL PONIKLEC
Hotel Poniklec s chatkami je situovaný na Horejroní v Osrblianskej doline vo Veporských vrchoch, 3 km od centra Hronca. Rekreačné stredisko sa rozprestiera uprostred prírody v nadmorskej výške 520 metrov.
Vybavenie hotela: 
Bar denný, kaviareň, záhradné posedenie, grill, ohnisko, úschovňa cenných predmetov, suveníry, herňa pre deti, sauna, posilňovňa, tenisový kurt, stolný tenis, bezbariérové zariadenie, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, ...
Ubytovanie: 
Ubytovanie poskytuje v hlavnej budove a v 12-tich chatkách s kapacitou od 4 do 7 osôb. V centrálnej budove sa nachádza 10 dvojlôžkových a 10 trojlôžkových izieb v bunkách s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii sú aj 3 dvojposteľové apartmány s možnosťou prístelky. Chaty pozostávajú z dvoch podkrovných izieb, spoločenskej miestnosti a  sociálneho zariadenia
TOTO TI NEUJDE: Horúce strely, Chyť ma ak to dokážeš, Šialená škola, Aha deti - slnko svieti, Magický krst, Za bránou fantázie, Hlboko zmierená panoráma, Scoobyho poklad a iné.
ŠPIČKOVÝ PROGRAM: Street dance show, OTA – osobnosť tábora AZAD, Summer party, Disco light show, Milujem AZAD, Postrelená špekačka a iné.  
EFEKTY: Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac.
Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.
Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*