ÚvodDetské tábory

Šmolkovo

164 €

Šmolkovo

Šmolkovo (RS Hlboké - BOJNICE) 9 Júl 2018 - 16 Júl 2018 164 Eur autobus
Šmolkovo (RS Hlboké - BOJNICE) 10 Aug 2018 - 18 Aug 2018 164 Eur  autobus

Najkrajšie rozprávkové miesto!
Vek: 5-10 rokov                      

KDE JE ROZPRÁVKOVÁ KRAJINA?
Rozprávkovú krajinu plnú Šmolkov, Mimoňov a iných známych kreslených postavičie toto leto môžeš nájsť v krásnych Bojniciach. Nachádzať sa bude v obľúbenom hoteli Hlboké. Tak už nerozmýšľaj a poď s nami do tejto krásnej krajiny kde spoznáš množstvo kreslených postavičiek naživo.

HOTEL HLBOKÉ

Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské ​vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt,basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.

Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.

Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk


TOTO TI NEUJDE:

Zábavné a dobrodružné hry: Detektív leňochod, Magické farbičky, Kúzelníkovo tajomstvo, Schovaný - neschovaný idem, Pohroma Toma a Jerryho, Cesta rozprávkovým lesom a mnohé iné.

Špičkové večerné programy: Šťastie na dosah, Ja tak rád trsám - trsám, Svetelná diskotéka, Milujem AZAD, Selfie s rozprávkovou postavičkou a ďalšie milé hry.  

Fun & efekty: Nafukovacie atrakcie, profesionálni rozprávkoví maskoti, cukrová vata, ľadová drť, tanečné a spevác-ke štúdiá, letné kino plné najkrajších rozprávok, videodiskotéka, ohňostroj a iné. atrakcie, profesionálni rozprávkoví maskoti, cukrová vata, ľadová drť, tanečné a spevácke štúdiá, letné kino, videodiskotéka ohňostroj a iné.

Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.

Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, NZ, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*