ÚvodDetské tábory

Summer celebration

164 €

Summer celebration

Summer Celebration (Hotel Studnička) 2 Júl 2018 - 9 Júl 2018     164 Eur autobus
Summer Celebration (RS Hlboké - BOJNICE) 16 Júl 2018 - 25 Júl 2018 194 Eur autobus
Summer Celebration (RS Hlboké - BOJNICE) 1 Aug 2018 - 10 Aug 2018 194 Eur autobus

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov           

Aj ty si toho názoru, že leto si treba užiť naplno? Celý rok sa tešíš na tábory a keď už príde ich čas, tak si si istý, že si nenecháš újsť ani sekundu? V tom prípade si presne náš človek! Toto leto otvárame už druhý ročník letného oslavného tábora Summer celebration. Ak sa nebojíš žiadnej výzvy a máš ambície každému dokázať, že na to máš, je tento tábor pre teba ako stvorený. Máš chuť sa prezliecť za nejakú celebritu a užiť si aplauz na pódiu? Tento moment predsa nesmieš premárniť a ty to dobre vieš! Slnko, penové delo, nerozluční priatelia - to sú základné indície. Prídi k nám a odraz sa k oblakom.

PÝTAŠ SA KDE?
Úžasná oslava leta ťa čaká na obľúbenom mieste v hoteli Hlboké s obrovským areálom kde zažiješ množstvo zábavy s novými aj starými kamarátmi. Oslavovať sa bude v hoteli Studnička v Oravskej priehrade kde sa počas teplých letných dní môžete osviežiť vo vonkajšom bazéne ako na pravej letnej párty. Ak ešte nevieš či ísť do tohto tábora, my ti poradíme - ÁNO!

HOTEL HLBOKÉ

Rekreačné stredisko Hotel Hlboké leží 4 kilometre od mesta Bojnice. Nachádza sa v čistom prostredí pohoria Strážovské ​vrchy. Hotel ponúka ubytovanie v hotelovej časti a chatkách s celkovou kapacitou 221 lôžok. Pre športové vyžitie a celkovú relaxáciu slúži tenisový kurt,basketbalové, volejbalové a hádzanárske ihrisko (všetko asfalt), trávnaté futbalové ihrisko, altánok s grilom, otvorené ohnisko, detské ihrisko, stolný tenis.
Vybavenie hotela:
Vo vstupnej hale je recepcia s posedením a wifi pripojením. Hotel má vlastnú jedáleň s kapacitou 100 miest. Súčasťou hotela je tiež malá spoločenská miestnosť, konferenčná sála vybavená TV, DVD, video-prehrávačom, data projektorom.
Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v 2 a 3-lôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a TV so satelitným príjmom. V areáli hotela sa nachádza osem chatiek. Každá chata ponúka ubytovanie v 2-4 lôžkových izbách.
Viac na www.hotel-hlboke.sk

HOTEL STUDNIČKA

Hotel Studnička sa nachádza uprostred krásnej prírody na brehu Oravskej priehrady, asi 2 km od autobusovej stanice. Z Námestova je to príjemná pešia prechádzka lesným pásmom, rozprestierajúcim sa okolo celého zariadenia.  Pri návšteve hotela máte pocit, že ste sa ocitli v úplne inom svete vzdialenom ďaleko od civilizácie.
Vybavenie hotela: V hoteli je možnosť využiť soľnú izbu,vonkajšie bazény, saunu – masáže, fitnes, antukové tenisové kurty, stolný tenis,biliard, ihrisko na volejbal, basketbal a futbal a tiež požičovňu bicyklov.
Ubytovanie: Hotel STUDNIČKA ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením.
Viac na www.hotelstudnicka.sk

Zábavné a dobrodružné hry:Summer party, Celebrity deadmatch, Dnes tu hráme my, Sieň slávy, Bohovia sa museli zblázniť, Zázračné kino, Letom svetom, AZAD má talent a iné vylomeniny.

Špičkové večerné programy:
Tanečná horúčka, Jaskynné maľby v noci, Fun in da Hollywood, Bláznov nezastavíš, Lady Carneval, V divočine reflektorov a ďalšie bláznovstvá.

Fun & efekty:Rozhlasové, tanečné, spevácke, moderátorské a herecké štúdiá, laserová, dymová a penová show, stroboskop, svetelné efekty, video – disko, adrenalínové športy, letné kino, ohňostroj, zábavné nafukovacie atrakcie, lezecká stena a ešte oveľa viac. 

Cena zahŕňa: ubytovanie, 5x denne stravu (v prípade predĺženia večerného programu aj druhú večeru), pitný režim, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, pohotovostné vozidlo, odmeny do súťaží, insolventnosť CK, DPH, celodenný výlet za doplatok 10€.
Doprava: autobusová - 25,-€.
Nástupné miesta: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, PO, KE, RV, RS, PP, LE, LM, BR
*nástupné miesta platia pri min. počte 8 osôb*