ÚvodDetské tábory

Zahraničné tábory: Chorvátsko - Makarská riviéra

329,- €

Zahraničné tábory: Chorvátsko - Makarská riviéra

Perla Jadranu (Makarská riviéra - Perla Jadranu) 17 Aug 2018 - 26 Aug 2018 329 Eur  autobus
Perla Jadranu (Makarská riviéra - Perla Jadranu) 17 Aug 2018 - 26 Aug 2018 329 Eur individual

Makarská riviéra - Perla Jadranu
Vek: 6-18 rokov           
Voda, slnko, pláže, more - relax! Toto je presne náš tábor v Tučepoch a Makarske. Spoznaj krásu Makarskej rivéry, ktorú tvorí 60km dlhý pás dalmátskeho pobrežia s krásnymi dlhými plážami s bielymi kamienkami a krištáľovo čistým azúrovým morom. K tomu najkrajšiemu na Makarskej riviére určite patrí prímorské letovisko Tučepi. Pláže dlhé vyše 3km, ocenené Modrou zástavou s pozvoľným vstupom do mora, sú z jednej strany lemované tyrkysovo modrým morom a z druhej strany ich zdobí zelený náhrdelník stredozemných rastlín, borovíc a paliem.

Výlet: Určite si nenechajte újsť výlet do krásneho mesta Makarska, ktoré má prívlastok srdce Jadranu. Spoznáš mesto, ktoré kedysi poskytovalo ochranu a bezpečný prístav pirátom a obchodníkom. V prípade záujmu je možné absolovať aj podmorský výlet mini ponorkou (za doplatok).  Cena výletu je  okolo 7€.

Ubytovanie: Vilové ubytovanie ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Priamo vo vile je zabezpečené aj stravovanie, kde sa nachádza jedáleň s terasou. 

 

Poloha: Ubytovanie sa nachádza vo vzdia-lenosti 300 metrov od kamienkovej pláže lemovanej borovicovým porastom, cca 3 min. cesty pešo. V blízkosti sa nachádzajú aj potraviny a rôzne  stánky so suvenírmi. Deti si na svoje prídu aj pri rôznych druhoch vodných športov ktoré pláže ponúkajú.

 
Strava: 3x denne bohatá kvalitná chorvátska strava. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obed je formou jednot-ného menu, večera s polievkou, hlavným chodom aj dezertom. Pitný režim počas celé

Cena zahŕňa: ubytovanie, plná penzia – 3x denne strava, pitný režim, doprava luxusným autobusom, celotáborový program, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, sladkosti a ceny do súťaží a hier, spomienkový predmet (tričko), materiál na športovú a záujmovú činnosť, poistenie insolventnosti CK, DPH.

Povinné príplatky: 
Komplexné cestovné poistenie:  1,80€/deň
Pobytová taxa:

od 12 -18 rokov: 6€/pobyt

od 18 rokov: 12€/pobyt

Doprava: Nástupné miesta v smere z BA a KE – doplatok:

TT, NR, PN, TN, PB, ZA, RK, PO, RV, RS, LC - 10€
ZH, ZV, PP, LM, BB - 14€
*nástupné miesta sú platné pri minimálnom počte 8 cestujúcich na nástupné miesto.

Pri rezervácii do 30.03.2018 bez doplatku za nástupné miesto!