ÚvodVianočné zájazdy

Adventná Viedeň

49 €

10.12.2023 ( nedeľa )

Program :

Odchod z Lipt. Mikuláša a okolia v ranných hodinách.Užite si skutočnú atmosféru Vianoc vo Viedni! Okrem spievania kolied a potulovania sa po vianočných stánkoch spoznajte aj historické pamiatky.
Po príchode do vyzdobenej Viedni, nás čaká prehliadka mesta spolu so sprievodcom. Uvidíme preslávenú Ring Strasse s najkrajšími pamiatkami ako napr. niekdajšiu zimnú rezidenciu cisárskej rodiny Habsburgovcov, vládcovia Rakúsko-Uhorska - zámok Hofburg, štvrť múzeí, Parlament, Votiv kirche, univerzitu, hradné divadlo, radnicu, katedrálny kostol s námestím sv. Stefana , ulicu Graben, Kapuzinerkirche (mausoleum Habsburgovcov) atd. Osobné voľno v historickom centre mesta kde sa môžete kochať rozprávkovo zdobenou Viedňou. Navštíviť vianočný trh pred radnicou mesta kde každoročne tieto jedinečné vianočné trhy navštívi viac ako 3 milióny turistov. Tam na vás čaká veľa stánkov, kde nakúpite darčeky pre svojich blízkych, ochutnáte skvelé pečené gaštany, perníky, štrúdľu. Spoľahlivo vás zahreje punč, medovina, varené víno alebo horúca čokoláda.Tento adventný výlet bude rozprávkový a vdýchne nám čaro Vianoc. Na záver ako bonus Vás prevezieme večernou diamantovou Viedňou a pokocháme sa unikátnou svetelnou výzdobou mesta.
Návrat v neskorých večerných hodinách. ( cca do 23.00 )

Nástupné miesta bez príplatku  LH, LM - Okoličné, Stop Shop , Centrum, RK, 

prípadne podľa dohody možný nástup aj mestách a obciach na trase a ceste č. 18.

Na palube autobusu nebudú chýbať súťaže, darčeky a  občerstvenie.

Tohto  pre vaše väčšie pohodlie sme sa rozhodli zrealizovať zájazd  v nedeľu. Po našich skúsenostiach s adventom vo Viedni sme presvedčení, že si takto návštevu rakúskej metropoly vychutnáte oveľa komfortnejšie.