ÚvodAutobusové zájazdy z Humenného

Farma Východná a Aquapark Tatralandia

35 €

20.07.20 & 15.08.20

Autobusový zájazd z Humenného so sprievodcom.

Odchod v skorých ranných hodinách z Humenného cca 06.00 hod . Naša prvá zastávka bude na farme vo Východnej. Následne sa zabavíme v nemenej slávnom Aquaparku Tatralandia, ktorý netreba ani snáď špeciálne predstavovať, lebo po pozná priam každý. 

Chcete objaviť odkiaľ pochádza vaše jedlo? Ako sa musí starať o ovečky a kravy, aby boli zdravé a dávali dobré mlieko? Dotknúť sa farmárskych zvierat a pohladkať si teliatko?

Na Farme Východná sa v roku 2016 rozhodli otvoriť ich priestory aj pre verejnosť a pripraviť program, ktorý pre návštevníkov bude mať nielen zážitkovú, ale aj zábavnú a vzdelávaciu hodnotu.

Dozvedieť sa, ako sa vyrába pravý farmársky syr a ochutnať ho priamo zo zdroja. Jedinečný zážitok na našej liptovskej bio-farme čaká len na Vás!

Počas návštevy sa budete môcť zážitkovou formou dozvedieť detaily o pestovaní a príprave krmiva pre naše ovečky a kravy, naživo budete mať možnosť pozorovať proces kŕmenia, dojenia a starostlivosti o naše zvieratá, čaká na Vás kontakt s dospelými kravami, ako aj najmladšími teliatkami a ovečkami. Na záver máme pre návštevníkov pripravený krátky dokument o výrobe nášho syra, ako aj možnosť ochutnávky, alebo kúpy produktov vyrobených priamo na Farme.

Pokračujeme užiť si bezstarostný výlet a to rovno do aquaparku Tatralandia. Príchod cca o 12.00 do areálu. Krajina bazénov,tobogánov. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 28 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému programu s animačným tímom či letným eventom. A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročnej haly Tropical Paradise, kde teplota neklesá pod 30 °C. A cez špeciálnu fóliu strechy Tropical Paradise sa môžete opaľovať celý rok, v lete či v zime. Letom sa zábava v Tatralandii určite nekončí. Práve naopak! Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 10 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Centre. Doprajte si krásny deťom , vhodný zájazd pre všetky vekové kategórie. 

Návrat do Humenného do 21:00 hod.

Na palube autobusu nebudú chýbať zábavné súťaže, atraktívne ceny a dobrá nálada a občerstvenie.

Sprievodca na palube autobusu počas celého zájazdu.

Nástup bez príplatku v mestách a obciach podľa trasy. Napr. Topoľovka, Tovarné, Hencovce, Vranov nad Topľou atď. v smere trasy.

Vstupné

Tatralandia vopred zakúpené lístky online sú výhodnejšie ( radi pomôžeme):

 dospelí 18-59 r. -  25 €, deti od 6-11 rokov -18 €, junior od 12-17r. - 20 €, senior nad 60r. - 20 €

Východná:

Dospelí - 7€, deti 6 €, v cene je aj kŕmivo pre zvieratká.