ÚvodNaše viacdňové zájazdy

Hallstatt a vyhliadka 5 prstov

100- 149 €

 27.10.23 – 29.10.23

Hallstatt a vyhliadka 5 prstov

Spoznajte fascinujúce prírodné krásy Rakúska. Zažijete dychvyrážajúcu vyhliadku, čarovný Hallstatt v zajatí Álp a obrovskú magickú ľadovú jaskyňu.

Odchod v piatok večer. Príchod ráno. Ako prvé sa vyveziete lanovkou na Hallstattský ľadovec Dachstein. V polovici svahu sa nachádza známa obrovská ľadová jaskyňa. Neskôr budete pokračovať na konečnú stanicu lanovky a tu na Vás čaká neskutočný výhľad z dychvyrážajúcej vyhliadky "Päť prstov" ( 2108 m.n.m.), ktorá je výnimočná a ojedinelá vyhliadka v Alpách. Táto vyhliadka znázorňuje otvorenú dlaň a každý z päť "prstov" je z iného materiálu. Z vyhliadky je prekrásny výhľad na celé okolie.

V popoludňajších hodinách sa presuniete do jednej z najkrajších dediniek na svete - do Hallstattu. Hallstatt napodobnili dokonca i Číňania, ale skutočnú krásu sa im nepodarilo zachytiť tak, ako ju uvidíte naživo vy. Individuálne voľno. Ubytovanie.

Možnosť navštíviť unikátnu kostnicu a dozviete sa prečo má Hallstatt prezývku "smrteľne krásna dedinka".

Po raňajkách pomaličky odchod domov. Za bieleho dňa si dopraje cesto späť krásne pohľady na Rakúsko.  Návrat vo večerných hodinách 29.10.23.

Cena na osobu s 1 x prenocovaním a raňajkami 149 €.

Bez prenocovania odchod po prehliadke Hallstatu, nočný prejazd cena 100 eur/ os. Návrat v ranných hodinách 29.10.23

Kompletné vstupné na vyhliadku 5 Päť prstov + lanovku + ľadová jaskyňa alebo Mamutia jaskyňa ( cesta lanovkou na I.,II. a III. Úroveň (III.úroveň je vyhliadka 5 fingers)- dospelá osoba - 43,70 €, mládež: 39,30 €, deti: 24,20 € ( skupinová cena 40,90 € / osoba )