ÚvodNaše jednodňové výlety

Zakopané a Snowlandia, termálne bazény Zakopianskie

25 €

Jednodňový únik cez jarné prázdniny, alebo darček na Valentína?

Transfer v ranných hodinách do Zakopaného. Prvá zastávka pri snežnom labyrinte. V prípade, že patríte medzi milovníkov snehu a zábavy, možno vás zaujme tento krásny unikát. Nachádza sa na poľskej strane Tatier, len pár minút slovenských hraníc a patrí mu prívlastok najväčšieho snežného labyrintu na svete. Tvorcovia si tento rok pre návštevníkov pripravili aj zaujímavú novinku - zápis do Guinessovej knihy rekordov. Labyrint zo snehu a ľadu na úpätí skokanského mostíka Wielka Krokiew vyrastá už od roku 2016 a veľmi rýchlo získal zápis do Guinessovej knihy rekordov. Keďže podmienkou na jeho vybudovanie sú mínusové teploty, fanúšikovia tento rok čakali o niečo dlhšie.

Okrem populárneho labyrintu v komplexe nájdete iglu s ľadovými sochami, náučný tatranský park a užiť si môžete aj sánkovačku na tobogánovom kopci. Tohtoročnou novinkou je tzv. „Jaskyňa spiacich rytierov," teda interaktívna šou v spoločnosti tatranských legiend či skutočného rytiera v oceľovom brnení. Individuálne voľno. Možnosť nákupov na znamej ulici Krupowky, množstvo reštaurácií, butikov, tradičná poľská tržnica, lanovka na vrch Gubalowka, odkiaľ sa Vám naskytne krásny výhľad. To všetko si môžete poobzerať vo voľnom čase.

Ak by Vás nezaujímala návšteva mestečka, radi Vás dopravíme k Termy Zakopianskie. Pre milovníkov termálnych  kúpeľov, ponúkame možnosť relaxu. Vstupné do kúpeľov je na 2,5 hodiny 79 zl. Zľavnené sú rodinné vstupy alebo vstup pre deti. Vstup do snežného labyrintu je 35 zl. Lanovka na vrch Gubalowka 26 zl., zľavnený 21 zl.. Návrat do 20.00 hod.